Podmínky rezervace a prodeje

Rezervaci prosím důkladně zvažte:

  1. alergie v rodině – na králíčka i seno !!!
  2. dostatek času na králíčka !!!
  3. králíčka nelze za žádných okolností vrátit !!! (v případě, že jste si to po týdnu rozmysleli, vyskytla se najednou alergie, která u vás nikdy nebyla :-))) atd.

Podmínky rezervace:

Předběžná REZERVACE: na Vaši žádost Vám králíčka předběžně rezervuji 3 pracovní dny. Do té doby je nutné uhradit zálohu (tj.polovina ceny) za králíčka na můj účet (ten Vám zašlu v mailu), pokud mi do té doby nepřijde platba, nebo avízo, králíčka automaticky uvolňuji pro další zájemce.

ZASLÁNÍM ZÁLOHY ZÁJEMCI SOUHLASÍ S PODMÍNKAMI REZERVACE.

V případě zrušení rezervace ze strany zájemce, je záloha nevratná a propadá.

(za administrativní práce s rezervací spojené, správa webových stránek + blokování rezervace pro jiného zájemce).

Králíčci odchází do nových domovů ve věku 6-8 týdnů.  Někteří i déle podle toho, jak je králíček samostatný.

Nový majitel od nás obdrží balíček krmení na které je králíček zvyklý (pro lepší přechod do nového domova) a Rodný List králíčka. Podrobné informace k chovu osobně.

Očkovací průkaz králíček dostane při prvním očkování (proti králičímu moru a myxomatóze) u veterináře, které se provádí nejdříve v 10.týdnu věku králíčka – tudíž si ho nový majitel zajišťuje sám.

Vyhrazuji si právo pro výběr nového majitele. Nejsem povinna prodat králíčka každému, kdo si o něj napíše a tak se může stát, že bude některý zájemce odmítnut (např. kvůli špatné komunikaci, nedodržení rezervačních podmínek, negativní zkušenosti z předchozí komunikace, na základě záporných referencí od jiných chs, apod… ).

Jde nám především o to, aby se naše králičí miminka dostala do dobrých rukou.

Odesláním internetové objednávky ještě není zaručena dostupnost (mohou být již zamluveni). Počkejte na potvrzení Vaši objednávky.

Pro králíčky si prosím jezděte s přepravkou, nebo zavírací krabicí s vytvořenými dýchacími otvory

Cena:

Cena našich králíčků se odvíjí od barvy a typu králíčka, rodokmenu, veterinární péče a jiných ostatních nákladů, kdy ho od miminka připravím na příchod do nové rodiny. Králíčci jsou u nás zvyklí na lidi a psy. Krmím kvalitním senem a kvalitními granulkami Berkel Futter light pro zakrslé králíky. Cena ušáčků je srovnatelná s ostatními chovatelskými stanicemi, které mají podobné nemalé náklady s chovem. Veškeré finance jdou zpátky do chovu králíčků (nákup granulí, sena, oprava králíkárny, veterinární péče atd.)

 

Máte možnost si u mě do začátku koupit velice kvalitní krmivo německé značky Berkel Futter light, na které je králíček zvyklý.

 

Při nevyzvednutí králíčka v navrženém termínu počkám dalších 14 dní a poté záloha propadá a králíčka uvolňuji dalšímu zájemci!