Podmínky rezervace a prodeje

Rezervaci prosím důkladně zvažte:

  1. alergie v rodině – na králíčka i seno !!!
  2. dostatek času na králíčka !!!
  3. králíčka nelze za žádných okolností vrátit !!! (v případě, že jste si to po týdnu rozmysleli, vyskytla se najednou alergie, která u vás nikdy nebyla :-))) atd.

Podmínky rezervace:

Předběžná REZERVACE: na Vaši žádost Vám králíčka předběžně rezervuji 3 pracovní dny. Do té doby je nutné uhradit zálohu (tj.polovina ceny) za králíčka na můj účet (ten Vám zašlu v mailu), pokud mi do té doby nepřijde platba, nebo avízo, králíčka automaticky uvolňuji pro další zájemce.

ZASLÁNÍM ZÁLOHY ZÁJEMCI SOUHLASÍ S PODMÍNKAMI REZERVACE.

V případě zrušení rezervace ze strany zájemce, je záloha nevratná a propadá ve prospěch naší chovatelské stanice.

(za administrativní práce s rezervací spojené, správa webových stránek + blokování rezervace pro jiného zájemce).

 

Miminka odstavuji od 6.týdne (podle toho, jak jsou samostatná). Nový majitel od nás obdrží balíček krmení na které je králíček zvyklý (pro lepší přechod do nového domova) a Rodný List králíčka. Podrobné informace k chovu osobně.

Při odstavení králíčka v 6tém týdnu, kdy není příliš zřetelné pohlaví králíčka, neručím za správné určení pohlaví.

Očkovací průkaz králíček dostane při prvním očkování (proti králičímu moru a myxomatóze) u veterináře, které se provádí nejdříve v 10.týdnu věku králíčka – tudíž si ho nový majitel zajišťuje sám.

Vyhrazuji si právo pro výběr nového majitele. Nejsem povinna prodat králíčka každému, kdo si o něj napíše a tak se může stát, že bude některý zájemce odmítnut (např. kvůli špatné komunikaci, nedodržení rezervačních podmínek, negativní zkušenosti z předchozí komunikace, na základě záporných referencí od jiných chs, apod… ).

Jde nám především o to, aby se naše králíčí miminka dostala do dobrých rukou.

Odesláním internetové objednávky ještě není zaručena dostupnost (mohou být již zamluveni). Počkejte na potvrzení Vaši objednávky.

Pro králíčky si prosím jezděte s přepravkou, nebo zavírací krabicí s vytvořenými dýchacími otvory

Cena:

Cena našich králíčků se odvíjí od barvy a typu králíčka, rodokmenu, veterinární péče a jiných ostatních nákladů, kdy ho od miminka připravím na příchod do nové rodiny. Králíčci jsou u nás zvyklí na lidi a psy. Krmím kvalitním senem a kvalitními granulkami Berkel Futter light pro zakrslé králíky. Cena ušáčků je srovnatelná s ostatními chovatelskými stanicemi, které mají podobné nemalé náklady s chovem. Veškeré finance jdou zpátky do chovu králíčků (nákup granulí, sena, oprava králíkárny, veterinární péče atd.)

 

Máte možnost si u mě do začátku koupit velice kvalitní krmivo německé značky Berkel Futter light, na které je králíček zvyklý.

800g za 50,- včetně DPH